خيلی سخته که دوست نزديک آدم براش بنويسه که از نوشتن خسته شدی.

نه.تکذيب می کنم من از نوشتن خسته نشدم.ولی اينو بدونيد من نه تنها کوچک ممل هستم بل30.gifتنبل ممل هم هستم.

و از اونجايی که تنبل مملم در طول ترم يه مقاديراتی(=هيچ)درس نخوندم.در نتيجه الان که نزديک امتحانات می باشد کلی مقش به صورت تلنبار دارم و باز هم در نتيجه الان چاره ای نميباشد جز....

فهميديد چی شد يا بازم بگم؟ ببينيد:

هم اکنون اول زمستان است.زمستان فصل سردی است.و گهگاهی برف نيز می بارد.(جل الخالق11.gif).و من سرما خورده می باشد.

و زمستان نه تنها فصل سردی است بل04.gifفصل امتحانات نيز است.و من داره به حالت ingدار درس می خونه.(کور شود هر آنکه نتواند ديد.)مقشامو می نويسم.

و شما از يه بچه چقدر توقع داريد؟هم مريض بشه هم درس بخونه هم وبلاگ بنويسه؟11.gifيهو بگيد بميره ديگه28.gif17.gif.

از شوخی گذشته حالا اين شعرو داشته باشيد من به زودی يه شعر اونم از نوع نابش براتون مينويسم.پس تا بعد.01.gif(اين قيافه منو ياد يکی ميندازه.)

فقط قول بديد منتظر بمونيد.

پس قول داديد بد قولی نکنيدا.بد قولی کار خيلی بديه.از اون گناهاست که خدا ببخشه بنده نبخشههااااااااا.

منتظر بمونيدااااااااااا

بمونيد  باشه؟23.gif03.gif

خوب؟ منتظر

منتظرهاااااااااااااااااااااااا

23.gif

/ 9 نظر / 6 بازدید
kia

salam.omidvaram ke emtehanato khoob bedi va halet ham khoob beshe(be korie cheshme doshmanat) .be manam sar bezan harchand ke veght nemikonam update konam vali hadde aghal ba'es mishe ke mano faramoosh nakoni

kia

داغ جانسوز من ازخنده ی خونین پیداست// ای بسا خنده که از گریه هم غم انگیزتر است(صیدی تهرانی)

بابك

سلام کوچک ممل ! خوبی ؟ درس و مشقات خوب خوب بخون !‌ منو فراموش هم کنی تقصير نداری چون من وبلاگم کجا بود ؟!؟!!؟!؟!؟!

golbarg

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق / چار تکبير زدم يکسره بر هر چه که هست ..... اينو حافظ جونينا گفتند اما ما می گيم : من همان دم که زدم لاف محقق بودن / چار تکبير زدم يکسره بر عاشقيم ... بچه ها اين کوچک ممل رو اينجوری نبينيد عشق نوشتنه به جون خودم راست می گم خودم و خودش داريم می ترکونيم و هی می گيم زنده باد خودمونيم اما راست می گه الان فصل مقشو درسو امتحاناست تازه با استادايی که ما داريمممممممممممممم ... وا ويلا ...خلاصه ممولک منه .جوجوک خودمه زياد سخت نگيريد بهش امتحاناش که تموم شد مياد اينقدر می نويسه که چشماتون ضعيف بشه از بس به مانيتور نگاه می کنيد . راستی مثل هميشه يادم رفت سلام بدم : سلام عزيزکم عاااااااااااااااااالی بود خيلی خوب بود و به قوله يه عزيزی خوشمان آمد !!!!!!دعا ميکنم امتحانات خوب بشه تو هم دعا کن که ما درسامون را پاس کنيم !!

يكي از اونايي كه يه ذره فهميدند

سلام به شما و به همه كساني كه ميان توي اين مجلس دوستانه. سلام به اين گلبرگ خانم هم ميكنم كه نشد ما توي يه سايت بريم و اين خانم را نبينيم! از شعرها و نوشته هاتون يه مقداريش را پسنديدم. از طرف من اين را هم به همه كسايي كه ميفهمند تقديم كنيد (بخوره به هركي كه بايد بهش بخوره): در بيشه چون غرّش شيران گذشت و رفت اين عوعو سگان شما نيز بگذرد آنكس كه اسب داشت غبارش فرو نشست گرد سم خران شما نيز بگذرد. ممنون و ديدار به قيامت...

محسن

دوست عزيز خسته نباشين . من هم مثل شما امتحان دارم می خواستم بگم ادم تنبل همه جا هست يکشی خود من باز خوبه تو می خونی من که هنوز شرو نکردم انشا... با اواين امتحان شروع می کنم . مرسی که به وبلاگ من سر زدی يا حق.

محسن

خوش باشی و موفق. يا حق

ehsan

متن جالبی بود خوشمان آمد می بينم که به سبک من نوشتی ملومه که از اين سبک نوشتن خوشت آمده شايد يکی از جاهايی که تقليد اشکال نداره همين جاست در ضمن درساتون روبخونيد تنبل ها ......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهسا

اميدوارم تو امتحاناتت موفق بشی.متن جالبی بود.